Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

Staramy się pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczegółami przeprowadzonych w tym roku działań CSR.
Czytaj dalej

EXPRESSem po polisę CYBER

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.
Czytaj dalej

Zmiany organizacyjne w Colonnade

Mam przyjemność poinformować o zmianach organizacyjnych w Dziale Ubezpieczeń Finansowych oraz Odpowiedzialności Cywilnej w Colonnade.
Czytaj dalej

II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How ruszyła!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami. Do udziału w szkoleniach zachęcamy współpracujących z nami brokerów, którzy chcą dalej się z nami rozwijać.
Czytaj dalej

Ubezpieczenie na narty – ubezpiecz się i baw!

Ubezpieczenie narciarskie powinno obejmować przede wszystkim koszty leczenia, transportu, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odszkodowanie za szkody z tytułu OC. Wybierając wariant powinniśmy...
Czytaj dalej

ENVIRONMENTAL PROTECT rozwiązaniem na nowe przepisy ustawy o odpadach

Oferowane przez Colonnade ubezpieczenie środowiskowe ENVIRONMENTAL PROTECT jest akceptowalną formą zabezpieczenia roszczeń wymaganego w świetle nowych przepisów.
Czytaj dalej

Ubezpieczenie D&O GUARD już na Platformie Colonnade

3 września uruchomiliśmy sprzedaż produktu D&O GUARD na Platformie dla Brokerów. Wraz z wejściem w nowy kanał dystrybucji, odświeżyliśmy także warunki D&O GUARD. Standardowe dodatki...
Czytaj dalej

Ubezpieczenie – sporty ekstremalne

Decydując się na uprawianie sportów ekstremalnych należy zaznaczyć wybór tej konkretnej opcji podczas zakupu ubezpieczenia turystycznego on-line. Planując wyjazd warto rozszerzyć podstawową...
Czytaj dalej

Zmiany w ofertach Financial Lines Colonnade

Z wielką przyjemnością przesyłam Państwu informację o nowościach, które wprowadziliśmy w ofercie działu Financial Lines.
Czytaj dalej