Zmiany organizacyjne w Colonnade

Mam przyjemność poinformować o zmianach organizacyjnych w Dziale Ubezpieczeń Finansowych oraz Odpowiedzialności Cywilnej w Colonnade.

Szanowni Państwo,

Adam Ilkiewicz, od 2006 roku związany z branżą ubezpieczeniową, 1 października 2018 r. dołączył do zespołu i objął stanowisko Dyrektora Departamentu OC i Ubezpieczeń Środowiskowych.

Adam jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie kierunku finansów i bankowości, a wiedzę w zakresie ubezpieczeń pogłębiał w ramach Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń na tej samej uczelni. Wykształcenie pobierał również na University of Calgary.

Przez 12 lat pracy w branży miał okazje zdobywać doświadczenie w AIG Polska, ACE European Group oraz TUiR Allianz Polska. Na swojej zawodowej drodze koncentrował się głównie w obszarze ryzyka odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczenia wycofania produktu z rynku. Pilotował proces konstruowania pierwszych warunków ubezpieczenia środowiskowego w Polsce, który został uwieńczony zawarciem pierwszej polskiej polisy dotyczącej tego ryzyka. Posiada również szeroką wiedzę w zakresie ubezpieczenia lotniczego oraz ubezpieczenia od porwań i wymuszeń.

Doświadczenie oraz kompetencje Adama są dla nas kluczowe w budowaniu długoletniej strategii rozwoju ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, która pozwoli w pełni wykorzystać potencjał Colonnade. Jesteśmy przekonani, że wzmocnienie jednego z naszych kluczowych departamentów produktowych to kolejny krok pozwalający zapewniać naszym klientom najwyższy poziom obsługi ubezpieczeniowej.

Witając Adama, życzymy mu powodzenia i sukcesów na pokładzie Colonnade.

 


Z poważaniem,

Agata Grygorowicz

Agata Grygorowicz

Dyrektor Działu Ubezpieczeń Finansowych i Odpowiedzialności Cywilnej

 

sasdasd

Paweł Holnicki-Szulc

Dyrektor Generalny Colonnade Insurance S.A

Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

Staramy się pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczegółami przeprowadzonych w tym roku działań CSR.
Czytaj dalej

EXPRESSem po polisę CYBER

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.
Czytaj dalej

II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How ruszyła!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami. Do udziału w szkoleniach zachęcamy współpracujących z nami brokerów, którzy chcą dalej się z nami rozwijać.
Czytaj dalej