Zespół Ubezpieczeń Majątkowych i Transportowych w barwach Colonnade

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że po ostatnich zmianach kadrowych Dział Ubezpieczeń Majątkowych i Transportowych Colonnade osiągnął docelowy skład i strukturę. Dedykujemy Państwu doświadczonych underwriterów głęboko osadzonych w realiach ubezpieczeń korporacyjnych. Znamy pracę brokerów nie tylko od strony obsługowej, ale również z własnego zaangażowania w nią, dzięki czemu rozumiemy specyfikę i potrzeby tak ważnego kanału dystrybucji. Mając nadzieję na dalszą udaną współpracę poniżej krótko przedstawiam naszych pracowników.
 

UBEZPIECZENIA MIENIA 
 

Natalia Orłowska – Asystent underwritera

Natalia_Orlowska
Natalia ukończyła Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera technologii chemicznej. W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2017 r. Rozpoczynała pracę w zespole majątkowym w Allianz, teraz poszerza zdobytą wiedzę w Colonnade.

 

Paweł Sonnenberg – Menedżer ds. underwritingu ubezpieczeń technicznych

Pawel_Sonnenberg
Paweł ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości, zdobywając tytuł magistra. Z branżą ubezpieczeniową jest związany od 2001 r. Zajmował się ubezpieczeniami majątkowymi i finansowymi. Od 12 lat specjalizuje się w ryzykach majątkowych dla klientów korporacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń technicznych. Przed rozpoczęciem pracy w Colonnade doświadczenie zdobywał w AIG, Allianz, Commercial Union/Aviva i Compensa.

 

Bartosz Modzelewski – Underwriter

Bartosz_Modzelewski
Bartosz uzyskał tytuł magistra prawa finansowego na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą ubezpieczeniową związany jest od 2012 r. Pierwsze doświadczenie zdobywał w Allianz m.in. w programach światowych, a następnie jako underwriter ubezpieczeń korporacyjnych w zakresie ubezpieczeń majątkowych. W ramach pogłębiania swojego doświadczenia pracował również jako broker. Do zespołu Colonnade dołączył w 2019 roku.

 

Robert Jedut – Senior underwriter  

Robert_Jedut
Robert uzyskał tytuł magistra politologii, specjalność marketing polityczny na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył również studia magisterskie na kierunku ubezpieczenia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada uprawnienia brokera ubezpieczeniowego wydane przez KNF.
W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2012 r. Działał w obszarze korporacyjnych ubezpieczeń majątkowych i technicznych. Doświadczenie zdobywał w Impuls Insurance, Allianz, PZU, Uniqa, a obecnie w Colonnade. Wcześniej związany był z bankowością i branżą nieruchomości.

 

Karol Miklewicz – Senior underwriter    

Karol_Miklewicz
Karol, z wykształcenia ekonomista, ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Z branżą ubezpieczeniową związany jest od 15 lat, w tym z korporacyjnymi ubezpieczeniami majątkowymi od ponad 10. Rozpoczynał pracę w Allianz, później zdobywał doświadczenie w Generali i Gothaer. Ostatnie 4 lata spędził w warszawskim oddziale ERGO Hestii.
 

UBEZPIECZENIA TRANSPORTOWE
 

Maciej Specjalski – Underwriter

Maciej_Specjalski    
Maciej posiada tytuł magistra ekonomii, specjalizacja ekonomia menedżerska. W branży ubezpieczeniowej pracuje od 2012 r. Specjalizuje się w ubezpieczeniach transportowych: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej spedytora oraz ubezpieczenie mienia w transporcie (CARGO). Doświadczenie zdobywał pracując w PZU, AIG, a obecnie w Colonnade.

Za całość obszaru Ubezpieczeń Majątkowych i Transportowych w Colonnade odpowiada…     

Maciej Szczepański – Dyrektor Działu

Maciej_Szczepanski
Ukończyłem Politechnikę Gdańską, Wydział elektryczny uzyskując tytuł magistra inżyniera elektryka (specjalność energetyka) oraz studia Executive MBA w European School of Management and Technology w Berlinie. Zajmuję się ubezpieczeniami od 1993 r. Najpierw pracowałem w Hestia Insurance S.A. (Sopot), następnie przez wiele lat związany byłem z polskim oddziałem Gerling. Pracowałem również w AXA i Allianz, a od połowy 2018 r. zarządzam zespołem w Colonnade. Od początku swojej kariery zawodowej związany byłem z ubezpieczeniami korporacyjnymi.

 

Jak wynika z powyższej prezentacji – posiadamy bogate doświadczenie i możliwość świeżego i kompleksowego spojrzenia z różnej perspektywy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i jesteśmy gotowi do kontynuacji dalszej, owocnej współpracy. Zachęcam do kontaktu z nami.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Maciej Szczepański

Head of Property and Energy Department

www.colonnade.pl
 

Zobacz więcej aktualności

Na narty w ciepłe kraje

W sezonie zimowym wcale nie trzeba wybierać pomiędzy wypoczynkiem w ciepłym klimacie, a jazdą na nartach. I chociaż narty kojarzą się nam przede wszystkim z klimatem górskim, np. Alpami,...
Czytaj dalej

Zima w tropikach – dlaczego warto się ubezpieczyć?

Na wylot do krajów tropikalnych w czasie, kiedy w Polsce jest zimno i ponuro, czeka wiele osób. Strefa międzyzwrotnikowa oferuje bardzo duży wybór. Kraje Ameryki Południowej, Środkowej,...
Czytaj dalej

Przepisy wizowe i języki urzędowe cz. 1: kraje Bliskiego Wschodu

Państwami Bliskiego Wschodu nazywane są kraje leżące na styku trzech kontynentów: Azji, Europy i Afryki. Jest to region, który zachwyca pięknem krajobrazu oraz mnóstwem dobrze zachowanych...
Czytaj dalej