Ubezpieczenie OCPD w Colonnade

Z przyjemnością informuję, że Colonnade stawia na rozwój oferty ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej przewoźnika drogowego (OCPD).

Szanowni Państwo,

 

WRZUCAMY WYŻSZY BIEG

Rozpoczęliśmy sprzedaż produktu, który chroni przewoźników drogowych przed negatywnymi konsekwencjami wynikającymi z roszczenia od nadawcy/odbiorcy za spowodowanie szkody w przewożonym ładunku. Zabezpieczymy tym samym płynność działalności firmy transportowej zaspokajając ewentualne roszczenia.  

Nasze ubezpieczenie chroni przewoźnika w transporcie drogowym krajowym, międzynarodowym i kabotażowym, obejmuje szkody powstałe od momentu przyjęcia przesyłki do przewozu, do czasu jej wydania.

Ubezpieczenie OCPD cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców transportowych, ponieważ dzięki szerokiemu zakresowi umowy ubezpieczenia w Colonnade mogą oni podejmować się nawet bardzo wymagających zleceń transportowych. Posiadanie ubezpieczenia jest wręcz egzekwowane od przedsiębiorców transportowych przez właścicieli ładunków lub spedytorów, jako zleceniodawców, dlatego to ubezpieczenie jest tak bardzo istotne.

 

LIKWIDACJA SZKÓD TRANSPORTOWYCH WCHODZI NA NAJWYŻSZE OBROTY

Wraz z produktem OCPD oferujemy bardzo wysoką jakość obsługi w zakresie likwidacji szkód transportowych. Będziemy dążyć do osiągnięcia jej najwyższego standardu. Wiemy, jak ważne dla Klientów jest doświadczenie w likwidacji tych szkód, wiedza, a tym samym rzetelna obsługa roszczeń.

 

TECHNOLOGIA Z AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW!

Dystrybucja OCPD to także praca w sposób zautomatyzowany. Dlatego m.in. produkt OCPD jest dostępny na Platformie Colonnade. Zależy nam na usprawnieniu Państwa pracy, a dzięki Platformie można w wygodny sposób wygenerować i przedstawić klientowi ofertę spełniającą jego indywidualne wymagania oraz, po uzyskaniu akceptacji Ubezpieczającego, samodzielnie wystawić polisę. Cały proces polisowania ryzyka zajmuje zaledwie kilka minut. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie korzystają z naszej platformy już dziś zachęcamy do podpisania i przesłania nam wniosku o dostęp do Platformy Colonnade. Sposób korzystania z Platformy jest opisany na stronie colonnade.pl/dla-brokerow. W planach mamy także szkolenia, na które zaprosimy w oddzielnej korespondencji. Szczegółowe informacje na temat cech produktu OCPD, przedmiotu ubezpieczenia, rozszerzeń zalet i cech, a także wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności znajdziecie Państwo na stronie internetowej Colonnade.

Nasz ekspert – Maciej Specjalski – jak również ja, pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu z nami.

Jednocześnie informujemy o aktualizacji naszej polityki prywatności w zakresie przetwarzania Państwa danych. Więcej informacji zamieściliśmy na colonnade.pl/polityka-prywatnosci.

 

Marcin Homik

Marcin Homik

Marine Manager

 

Maciej Specjalski

Maciej Specjalski

Junior Underwriter Marine

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Wakacje w Egipcie? Pamiętaj o polisie turystycznej!

Wybierając się do Egiptu na wakacje trzeba jednak pamiętać o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Polisa turystyczna może być bardzo przydatna
Czytaj dalej

Co pokryje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą?

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim – organizowanie wypoczynku. W jaki sposób zabezpieczy nas ubezpieczenie i co pokryje w razie choroby lub wypadku?
Czytaj dalej

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę, czyli 6 korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich

Wymarzony urlop poza granicami naszego kraju zbliża się wielkimi krokami? Oto 6 najważniejszych korzyści, jakie daje ubezpieczenie na wyjazd!
Czytaj dalej