Ruszyły zapisy na Uniwersytet Know-How

Szanowni Państwo,

 

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez rynek, a także zachęceni pozytywnymi opiniami na temat dotychczasowego programu szkoleniowego realizowanego w ramach AIG (Akademia AIG), postanowiliśmy kontynuować dobrą tradycję przygotowując dla Państwa program Uniwersytetu Colonnade.

Już w październiku rozpoczynamy I edycję szkoleń Colonnade Know How. Podczas cyklu wykładów przybliżymy Państwu filozofię i strategię działania Colonnade oraz przedstawimy aktualną ofertę produktową i opiszemy interesujące przykłady szkód. Szkolenia odbędą się w 9 miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Gdańsku, Katowicach oraz w 3 nowych lokalizacjach: w Krakowie, Szczecinie i Lublinie.

 

Wykładowcy Uniwersytetu Colonnade


Terminarz szkoleńDo współpracy przy Colonnade Know How zaprosiliśmy specjalistów i ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Szkolenia poprowadzą underwiterzy i menadżerowie z zespołu Colonnade oraz przedstawiciele naszych partnerów biznesowych, w tym kancelarii prawniczych i likwidatorów szkód. Do udziału w szkoleniach zapraszamy współpracujących z nami brokerów, którzy współtworzą rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Jesteśmy przekonani, że wzajemne zrozumienie, lepsza znajomość oferty oraz sposobu prezentacji i sprzedaży produktów sprawią, że z powodzeniem będziemy wspólnie realizować stojące przed nami cele biznesowe.

 

Zapisy na Uniwersytet Colonnade Know-How

 

Wykłady Colonnade Know How zostały zaplanowane tak, aby zapewnić Państwu optymalną porcję wiedzy, przekazywaną w komfortowy sposób. Dlatego już teraz przedstawiamy konkretne tematy wraz z dokładnym terminem szkolenia w okresie od października br. do czerwca 2018 roku. Szczegółowy grafik szkoleń produktowych wraz z tematami znajdą Państwo klikając w Harmonogram spotkań poniżej.
 

Spotkania, z podziałem na 2 moduły tematyczne, planowane są od godz. 10:00 do godz. 14:00, z wyjątkiem Warszawy, gdzie spotkanie zostanie podzielone na dwie tury: poranną (9:00 – 13:00) i popołudniową (14:00 – 18:00). W Szczecinie i Lublinie zaprezentujemy 3 moduły tematyczne w godzinach od 10:00 do 16:00.

Szczegółowe informacje na temat miejsca szkolenia przekażemy Państwu po potwierdzeniu uczestnictwa. Jednocześnie informujemy, że maksymalna liczba uczestników jednego wykładu wynosi 40 osób.

Więcej informacji na temat Uniwersytetu Colonnade znają Państwo na stronie internetowej: http://colonnade.pl/dla-brokerow

Harmonogram spotkań

W przypadku pytań dotyczących Uniwersytetu Colonnade prosimy o kontakt: Uniwersytet.Colonnade@colonnade.pl.

Serdecznie zapraszamy na wykłady!

 

Zespół Colonnade

Zobacz więcej aktualności

Uniwersytet Colonnade Know How 2019 – semestr wiosenny

28 II zaczniemy (przed)wiosenną edycję spotkań. Odwiedzimy 9 miast i przeprowadzimy 35 szkoleń!
Czytaj dalej

Niebanalnie, często i bez ubezpieczenia

Millenialsi to indywidualiści – podróżując chcą być jak najbardziej niezależni i mieć maksymalnie duży wpływ. Czy jednocześnie są zapobiegliwi i pamiętają o ubezpieczeniu.
Czytaj dalej

Elektroniczna polisa w Colonnade

Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązanie stanie się dla Państwa kolejnym udogodnieniem oferowanym przez Colonnade.
Czytaj dalej