Pierwszy kwartał działalności Colonnade w Polsce

Minął pierwszy kwartał naszego działania pod marką Colonnade. Kwartał bardzo dobry, z pierwszymi sukcesami i nowymi wyzwaniami stawianymi przez rynek. Jesteśmy nowym, ale zarazem bardzo doświadczonym zespołem działającym na rynku od 27 lat.

 

Obsługa polis AIG będących w mocy po 1 lipca 2017

 

Z dniem 1 lipca Colonnade rozpoczął oferowanie ubezpieczeń dla firm i dla klientów indywidualnych. Jednocześnie Colonnade zarządza istniejącym portfelem AIG. W związku z tym wszystkie czynności związane z obsługą umów zawartych do dnia 30 czerwca 2017 r. przez AIG, do czasu ich wygaśnięcia są realizowane za pośrednictwem Colonnade. Przypominamy, że ochrona ubezpieczeniowa wynikająca z umów zawartych z AIG pozostaje w mocy, rozpatrywanie roszczeń i likwidacja szkód odbywa się na zasadach obowiązujących przed 1 lipca br.

 

Zakończenie okresu przejściowego w zakresie zawierania nowych umów AIG

 

Pierwsze trzy miesiące działalności nowej spółki były okresem przejściowym, w ramach którego mogliśmy jeszcze w wyjątkowych sytuacjach zawierać („odnawiać”) umowy ubezpieczenia w ramach AIG. Od 1 października nie ma już takiej możliwości. W związku z tym dla wszystkich wygasających umów AIG proponujemy zawarcie nowego ubezpieczenia w Colonnade.

 

Klient w centrum uwagi

 

Pragniemy podkreślić, że naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższego poziomu świadczonych usług zarówno obecnym, jak i przyszłym Klientom. Dlatego też Colonnade zatrudnił cały dotychczasowy zespół AIG, a w ostatnich miesiącach pozyskał także nowych doświadczonych pracowników. Nasz wachlarz produktów ubezpieczeniowych i apetyt na ryzyko również zostały poszerzone o nowe produkty i obszary działania. O dalszych szczegółach będziemy Państwa informować za pośrednictwem newsletterów oraz podczas spotkań w ramach Uniwersytetu Colonnade.

 

Programy międzynarodowe AIG

 

Colonnade jest partnerem strategicznym AIG w zakresie obsługi międzynarodowych programów ubezpieczeniowych. Od 1 października lokalne polisy w ramach programów międzynarodowych AIG są w Polsce wystawiane przez Colonnade i firmowane logo Colonnade.

 

Zachęcam Państwa do kontaktu z nami. Mam również nadzieję, że nasza oferta i rozwiązania Colonnade staną się wkrótce inspiracją dla Państwa działań.

 

Z poważaniem,

Paweł Holnicki-Szulc

Paweł Holnicki-Szulc

Dyrektor Generalny

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Zmiany organizacyjne w Colonnade

Zmiany w ramach Działów Ubezpieczeń Finansowych i Odpowiedzialności Cywilnej oraz Ubezpieczeń Środowiskowych
Czytaj dalej

Klauzula OC Projektanta

W odpowiedzi na oczekiwania i zapotrzebowanie rynku w ramach ubezpieczeń OC LIABILITY PROTECT wprowadziliśmy Klauzulę OC Projektanta
Czytaj dalej

Nowe warunki wszystkich ryzyk budowy CONSTRUCTION ALL RISK PROTECT

Czytaj dalej