Klauzula OC Projektanta

W odpowiedzi na oczekiwania i zapotrzebowanie rynku w ramach ubezpieczeń OC LIABILITY PROTECT wprowadziliśmy Klauzulę OC Projektanta

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością informujemy, że w odpowiedzi na oczekiwania i zapotrzebowanie rynku w ramach ubezpieczeń OC LIABILITY PROTECT wprowadziliśmy rozwiązanie dotyczące czynności projektowych – Klauzulę OC Projektanta.

Propozycję kierujemy dla ubezpieczeń dedykowanych kontraktom budowlanym obejmującym między innymi: drogi, budynki, budowle kolejowe, infrastrukturę transportu również dla dróg szynowych, stacje lub bazy paliw płynnych, gazów płynnych, rurociągów przesyłowych lub technologicznych, urządzeń automatyki.

Ponadto elastycznie podchodząc do ryzyka pozostawiamy naszym Klientom wybór jednego z zakresów czasowych ochrony: trigger claims made lub trigger act comitted.

Podstawowy zakres terytorialny obejmuje Polskę, ale na Państwa prośbę umożliwiamy rozszerzenie go na cały świat z wyłączeniem USA i Kanady.

Nasze rozwiązanie w zakresie czynności projektowych współdziała z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej LIABILITY PROTECT obowiązującymi od dnia 1 września 2017 r. tworząc komplementarny zakres ochrony oraz zapewniając jednolitą interpretację w toku likwidacji szkód.

Mam nadzieję, że wprowadzone zmiany będą dla Państwa inspiracją do zacieśnienia współpracy z Colonnade. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

 

Z poważaniem,

Bożena

Bożena Urbaniak

Dyrektor ds. Underwritingu Ubezpieczeń OC
Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How ruszyła!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami. Do udziału w szkoleniach zachęcamy współpracujących z nami brokerów, którzy chcą dalej się z nami rozwijać.
Czytaj dalej

Ubezpieczenie na narty – ubezpiecz się i baw!

Ubezpieczenie narciarskie powinno obejmować przede wszystkim koszty leczenia, transportu, następstwa nieszczęśliwych wypadków, odszkodowanie za szkody z tytułu OC. Wybierając wariant powinniśmy...
Czytaj dalej

ENVIRONMENTAL PROTECT rozwiązaniem na nowe przepisy ustawy o odpadach

Oferowane przez Colonnade ubezpieczenie środowiskowe ENVIRONMENTAL PROTECT jest akceptowalną formą zabezpieczenia roszczeń wymaganego w świetle nowych przepisów.
Czytaj dalej