EXPRESSem po polisę CYBER

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.

EXPRESSem po polisę CYBER

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie Colonnade.

 

Wsłuchaliśmy się w Państwa głosy

Skomplikowany proces ofertowania…
Wiele pytań w kwestionariuszu…
Drogie szczególnie dla małych przedsiębiorstw…

 

Odpowiadamy na potrzeby

Podzielając Państwa zdanie postanowiliśmy przeformułować proces ofertowania tak, by był szybki, prosty i nieskomplikowany, a ochrona w pełnym zakresie ryzyk i…. tania.

Nowy kwestionariusz COLONNADE CYBER EXPRESS to rozwiązanie dla przedsiębiorców osiągających do 50 000 000 PLN obrotu i prowadzących działalność zarejestrowaną w Polsce.

Otrzymując odpowiedź na zaledwie 9 pytań kwestionariusza możemy zaproponować Państwa Klientowi ochronę w pełnym zakresie ryzyk cybernetycznych włączając w to próbę wymuszenia.

Jednak to nie koniec nowości, gdyż uproszczony formularz ma zastosowanie także, gdy Klient zainteresowany jest zakresem Zakłócenia w działaniu sieci lub Działalność multimedialna.

 

KWESTIONARIUSZ COLONNADE CYBER EXPRESS 

Jeden zabrany na spotkanie dokument wystarczy, by pokazać zakres ochrony, opcjonalne rozszerzenia, ale i to, co Klientów zazwyczaj interesuje najbardziej – limit odpowiedzialności i składkę.

Składki zaczynające się od poziomu dobrego ubezpieczenia AC sprawiają, że Klienci patrzą na cyber przychylniejszym okiem. Liczymy, że dzięki temu i Państwu będzie łatwiej wykazać, że warto je posiadać.

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.

Zapraszamy do współpracy!

 

W imieniu Zespołu Financial Lines w Colonnade 

 

Monika Osóbka

Monika Osóbka

PI/Cyber Practice Leader

Third Party Liability Product Development Leader

 

Agata Grygorowicz

Agata Grygorowicz

Head of Financial Lines & Casualty

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Innowacyjne rozwiązanie D&O – druga nowość

W dzisiejszym newsletterze chcemy przedstawić zapowiadane kolejne, innowacyjne rozwiązanie Colonnade. Tym razem czas na zmianę podejścia do podlimitów w naszej ofercie.
Czytaj dalej

Innowacyjne rozwiązanie D&O

W dzisiejszym newsletterze chcielibyśmy przedstawić pierwsze z trzech innowacyjnych rozwiązań Colonnade – nowe Warunki nadwyżkowego ubezpieczenia odpowiedzialności władz spółki D&O EXCESS...
Czytaj dalej

Wakacje w Egipcie? Pamiętaj o polisie turystycznej!

Wybierając się do Egiptu na wakacje trzeba jednak pamiętać o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Polisa turystyczna może być bardzo przydatna
Czytaj dalej