EXPRESSem po polisę CYBER

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.

EXPRESSem po polisę CYBER

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie Colonnade.

 

Wsłuchaliśmy się w Państwa głosy

Skomplikowany proces ofertowania…
Wiele pytań w kwestionariuszu…
Drogie szczególnie dla małych przedsiębiorstw…

 

Odpowiadamy na potrzeby

Podzielając Państwa zdanie postanowiliśmy przeformułować proces ofertowania tak, by był szybki, prosty i nieskomplikowany, a ochrona w pełnym zakresie ryzyk i…. tania.

Nowy kwestionariusz COLONNADE CYBER EXPRESS to rozwiązanie dla przedsiębiorców osiągających do 50 000 000 PLN obrotu i prowadzących działalność zarejestrowaną w Polsce.

Otrzymując odpowiedź na zaledwie 9 pytań kwestionariusza możemy zaproponować Państwa Klientowi ochronę w pełnym zakresie ryzyk cybernetycznych włączając w to próbę wymuszenia.

Jednak to nie koniec nowości, gdyż uproszczony formularz ma zastosowanie także, gdy Klient zainteresowany jest zakresem Zakłócenia w działaniu sieci lub Działalność multimedialna.

 

KWESTIONARIUSZ COLONNADE CYBER EXPRESS 

Jeden zabrany na spotkanie dokument wystarczy, by pokazać zakres ochrony, opcjonalne rozszerzenia, ale i to, co Klientów zazwyczaj interesuje najbardziej – limit odpowiedzialności i składkę.

Składki zaczynające się od poziomu dobrego ubezpieczenia AC sprawiają, że Klienci patrzą na cyber przychylniejszym okiem. Liczymy, że dzięki temu i Państwu będzie łatwiej wykazać, że warto je posiadać.

Bardzo cenimy dialog z Państwem, gdyż daje początek rozwiązaniom, które tak jak to, są odzwierciedleniem potrzeb Klientów.

Zapraszamy do współpracy!

 

W imieniu Zespołu Financial Lines w Colonnade 

 

Monika Osóbka

Monika Osóbka

PI/Cyber Practice Leader

Third Party Liability Product Development Leader

 

Agata Grygorowicz

Agata Grygorowicz

Head of Financial Lines & Casualty

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

Staramy się pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczegółami przeprowadzonych w tym roku działań CSR.
Czytaj dalej

Zmiany organizacyjne w Colonnade

Mam przyjemność poinformować o zmianach organizacyjnych w Dziale Ubezpieczeń Finansowych oraz Odpowiedzialności Cywilnej w Colonnade.
Czytaj dalej

II edycja Uniwersytetu Colonnade Know How ruszyła!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi regionalnymi przedstawicielami. Do udziału w szkoleniach zachęcamy współpracujących z nami brokerów, którzy chcą dalej się z nami rozwijać.
Czytaj dalej