Elektroniczna polisa w Colonnade

Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązanie stanie się dla Państwa kolejnym udogodnieniem oferowanym przez Colonnade.

Polisa Colonnade w PDF

 

Szanowni Państwo,

Elektroniczny obieg dokumentów, to usprawnienie pracy, bez którego wiele firm nie wyobraża sobie efektywnego działania. Eliminuje on m.in. problem dotyczący zagubienia ważnych dokumentów, pozwala swobodnie wyszukiwać niezbędne dla nas informacje z danego okresu i pomaga w archiwizacji. Dlaczego o tym mowa? W Colonnade, od początku działalności, stawiamy na innowacyjność i nowoczesność. Wciąż pracujemy nad utrzymaniem wysokich standardów obsługi i dlatego obecnie wdrażamy kolejne usprawnienie – elektroniczną polisę.

 

POLISA ELEKTRONICZNA

 

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku naszej pracy nad nowymi standardami od 3 grudnia wysyłamy dokumenty polisowe do Państwa – brokerów i do klientów – mailem w formacie PDF. Tym samym odchodzimy od tworzenia papierowych dokumentów i… dbamy o środowisko. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach polisa w dotychczasowej papierowej formie, będzie niezbędna. Wówczas, na otrzymaną prośbę, przygotujemy dokument i wyślemy do Państwa pocztą.

 

Karina Dyksińska-Goc

Karina Dyksińska-Goc

Operations and Projects Delivery Manager

 

Maciej Specjalski

Paweł Holnicki-Szulc

General Manager

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Ubezpieczenie OCPD w Colonnade

Z przyjemnością informuję, że Colonnade stawia na rozwój oferty ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej przewoźnika drogowego (OCPD).
Czytaj dalej

Odpowiedź Colonnade na nowe technologie w przemyśle maszynowym

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczegółami naszego produktu stworzonego z myślą o potrzebach przedsiębiorstw produkcyjnych z różnych branż, dla których maszyny są szczególnie istotnym...
Czytaj dalej

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni

Staramy się pomagać tym, którzy potrzebują wsparcia. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Państwem szczegółami przeprowadzonych w tym roku działań CSR.
Czytaj dalej