Elektroniczna polisa w Colonnade

Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązanie stanie się dla Państwa kolejnym udogodnieniem oferowanym przez Colonnade.

Polisa Colonnade w PDF

 

Szanowni Państwo,

Elektroniczny obieg dokumentów, to usprawnienie pracy, bez którego wiele firm nie wyobraża sobie efektywnego działania. Eliminuje on m.in. problem dotyczący zagubienia ważnych dokumentów, pozwala swobodnie wyszukiwać niezbędne dla nas informacje z danego okresu i pomaga w archiwizacji. Dlaczego o tym mowa? W Colonnade, od początku działalności, stawiamy na innowacyjność i nowoczesność. Wciąż pracujemy nad utrzymaniem wysokich standardów obsługi i dlatego obecnie wdrażamy kolejne usprawnienie – elektroniczną polisę.

 

POLISA ELEKTRONICZNA

 

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku naszej pracy nad nowymi standardami od 3 grudnia wysyłamy dokumenty polisowe do Państwa – brokerów i do klientów – mailem w formacie PDF. Tym samym odchodzimy od tworzenia papierowych dokumentów i… dbamy o środowisko. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach polisa w dotychczasowej papierowej formie, będzie niezbędna. Wówczas, na otrzymaną prośbę, przygotujemy dokument i wyślemy do Państwa pocztą.

 

Karina Dyksińska-Goc

Karina Dyksińska-Goc

Operations and Projects Delivery Manager

 

Maciej Specjalski

Paweł Holnicki-Szulc

General Manager

Colonnade Insurance S.A. Oddział w Polsce

www.colonnade.pl

Zobacz więcej aktualności

Wakacje w Egipcie? Pamiętaj o polisie turystycznej!

Wybierając się do Egiptu na wakacje trzeba jednak pamiętać o wykupieniu odpowiedniego ubezpieczenia. Polisa turystyczna może być bardzo przydatna
Czytaj dalej

Co pokryje ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą?

Zbliża się sezon letni, a wraz z nim – organizowanie wypoczynku. W jaki sposób zabezpieczy nas ubezpieczenie i co pokryje w razie choroby lub wypadku?
Czytaj dalej

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę, czyli 6 korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich

Wymarzony urlop poza granicami naszego kraju zbliża się wielkimi krokami? Oto 6 najważniejszych korzyści, jakie daje ubezpieczenie na wyjazd!
Czytaj dalej