Debiut Colonnade w Polsce

1 lipca 2017 r. spółka Colonnade Insurance S.A. oficjalnie rozpoczęła działalność na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Z tej okazji 5 lipca br. zorganizowaliśmy śniadanie prasowe w siedzibie naszej spółki. Mieliśmy zaszczyt gościć Dziennikarzy specjalizujących się w tematyce ubezpieczeń i finansów, a frekwencja przerosła nasze oczekiwania.

Spotkanie poprowadził Paweł Holnicki-Szulc, Dyrektor Generalny polskiego oddziału Colonnade wraz z gościem specjalnym, Peterem Csakvari, Prezesem Fairfax na Europę Wschodnią i Dyrektorem Operacyjnym Colonnade w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W Polsce spółka Colonnade zatrudnia wszystkich dotychczasowych pracowników AIG i będzie kontynuowała obsługę polis AIG, obsługiwała programy międzynarodowe oraz likwidowała szkody z obecnych umów ubezpieczenia. 

W ciągu nadchodzących 12 miesięcy spółka planuje obsłużyć ponad 8 000 klientów korporacyjnych oraz 200 000 klientów indywidualnych.

- Naszym głównym celem pozostaje utrzymanie najwyższego poziomu obsługi obecnych, jak i przyszłych klientów. Chcemy nadal być postrzegani, jako innowacyjna firma, edukująca polski rynek. – powiedział Paweł Holnicki-Szulc, Dyrektor Generalny Colonnade Insurance S.A. – Na co dzień będziemy czerpać z najlepszych doświadczeń, zgromadzonych przez zespół, który ma ponad 27 lat doświadczenia na polskim rynku. 

Ubezpieczenia tworzymy, czerpiąc wiedzę bezpośrednio od ludzi. Dlatego właśnie podkreślamy, że nasze ubezpieczenia są inspirowane ludźmi – podkreślił Paweł Holnicki-Szulc.

Debiut Colonnade w Polsce stanowi finalizację transakcji, w myśl której Fairfax Financial Holdings Limited przejęło aktywa operacyjne oraz pracowników AIG w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Rodzimy oddział Colonnade stanowić będzie część międzynarodowej rodziny Fairfax, do której obecnie dołączają także spółki z Ameryki Łacińskiej, Europy Środkowo-Wschodniej oraz Turcji.

Zobacz więcej aktualności

Zmiany w ofertach Financial Lines Colonnade

Z wielką przyjemnością przesyłam Państwu informację o nowościach, które wprowadziliśmy w ofercie działu Financial Lines.
Czytaj dalej

Nowy produkt na Platformie Colonnade

Z przyjemnością informuję, że udostępniliśmy możliwość obsługi kolejnego produktu za pośrednictwem Platformy dla Brokerów – ubezpieczenia SCHOOL PROTECT.
Czytaj dalej

Zmiany organizacyjne w Colonnade

Mam przyjemność poinformować o zmianach organizacyjnych w Dziale Ubezpieczeń Majątkowych i Technicznych w Colonnade.
Czytaj dalej